Skirstytojas (-a) (Vilniaus logistikos centras)

  • 605 - 850 EUR prieš mokesčius
  • Darbo pobūdis: Siunčiamo ir gaunamo pašto (korespondencijos ir siuntinių) apdorojimas, duomenų suvedimas į informacinę sistemą. Darbo vieta - Servečės g. 1 (Liepkalnis).
  • Siūlome laiku mokamą atlyginimą ir papildomą darbo užmokesčio dalį, mokamą bendrovėje nustatyta tvarka. Jus sups draugiškas ir geranoriškas kolektyvas.
  • Slankusis, pamaininis grafikas, dieninė pamaina 7:00-19:00 val., naktinė pamaina 19:00- 7:00 val. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Darbo kompiuteriu, darbo komandoje įgūdžiai; - Atidumas, kruopštumas, imlumas naujovėms.

APIE KOMPANIJĄ

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugų teikimo bendrovė šalyje. Puoselėdami gilias tradicijas ir teikdami kokybiškas paslaugas esame užsitarnavę gyventojų ir verslo partnerių pasitikėjimą. Šiandien Lietuvos paštas savo klientams gali pasiūlyti ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo bei įvairias elektronines paslaugas. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja, todėl kviečiame prisijungti ir papildyti mūsų veržlią ir patikimą komandą! Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. nformacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Skirstytojas (-a) (Vilniaus logistikos centras), AB Lietuvos paštas

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37068479259
SKELBIMAS NEAKTYVUS