SKIRSTYTOJAS (-A) (KAUNO LOGISTIKOS CENTRAS)

  • 500 - 1.000 EUR į rankas Mokami papildomi priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.
  • Darbo pobūdis: - Priimti, atrinkti ir pakuoti prekes; - Dalyvauti prekių inventorizacijose; - Dirbti su sandėlių valdymo sistema (SVS).
  • Ką mes Tau siūlome: - stabilią darbo vietą sparčiai tobulėjančioje bendrovėje; - apmokymus neturintiems darbo patirties; - visas socialines garantijas; - papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; - laiku mokamą atlyginimą.
  • Darbo grafikas - pamaininis darbo grafikas nuo pirmadienio iki penktadienio; Darbo laikas - nuo 6:00 iki 14:30 val. ir nuo 14:30 iki 23:00 val. (I savaitę dirbama rytiniu, kitą savaitę - popietiniu darbo grafiku). -
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Tu: - esi darbštus, pareigingas, atsakingai žiūri į pavestas užduotis; - moki dirbti kompiuteriu.

APIE KOMPANIJĄ

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas! Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. nformacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

SKIRSTYTOJAS (-A) (KAUNO LOGISTIKOS CENTRAS), AB Lietuvos paštas

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37064059889
SKELBIMAS NEAKTYVUS