Pavaduojantis laiškininkas (-ė)

  • Nuo 556 EUR prieš mokesčius 0,85 et. Priklauso nuo miesto ir etato
  • - Pašto korespondencijos siuntų, periodinių spaudos leidinių, reklamos, pensijų ir kitų socialinių išmokų pristatymas, paslaugų ir prekių pardavimas, vairuojančių laiškininkų pavadavimas.
  • - Stabili darbo vieta, sparčiai tobulėjančioje įmonėje; - Visos socialinės garantijos; - Laiku mokamas atlyginimas ir papildoma darbo užmokesčio dalis, mokama bendrovėje nustatyta tvarka; - Kompensuojamos kuro sąnaudos ir automobilio amortizacija.
  • - Nuo pirmadienio iki šeštadienio -
  • Visa Lietuva
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Sąžiningumas, pareigingumas, atsakingas požiūris į pavestas užduotis; - Puikus lietuvių kalbos mokėjimas; - Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje (privalumas); - Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

APIE KOMPANIJĄ

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugų teikimo bendrovė šalyje. Puoselėdami gilias tradicijas ir teikdami kokybiškas paslaugas esame užsitarnavę gyventojų ir verslo partnerių pasitikėjimą. Šiandien Lietuvos paštas savo klientams gali pasiūlyti ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo bei įvairias elektronines paslaugas. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja, todėl kviečiame prisijungti ir papildyti mūsų veržlią ir patikimą komandą! Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Pavaduojantis laiškininkas (-ė), AB Lietuvos paštas

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37064004360
SKELBIMAS NEAKTYVUS