Grįžti atgal

Laiškininkas (-ė)

  • Nuo 615 EUR prieš mokesčius Mokami papildomi priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.
  • Darbo pobūdis: - Pašto korespondencijos siuntų, periodinių spaudos leidinių, reklamos, pensijų ir kitų socialinių išmokų pristatymas, paslaugų ir prekių pardavimas.
  • Mes siūlome: - Stabilią darbo vietą sparčiai tobulėjančioje bendrovėje; - Apmokymus neturintiems darbo patirties; - Visas socialines garantijas; - Laiku mokamą atlyginimą ir papildomą darbo užmokesčio dalį, mokamą bendrovėje nustatyta tvarka.
  • 40 valandų per savaitę, nuo pirmadienio iki šeštadienio. -
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Tu: - Esi orientuotas į klientą ir rezultatus; - Esi sąžiningas, pareigingas, atsakingai žiūri į pavestas užduotis; - Turi darbo patirties klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje – tai būtų didelis privalumas; - Puikiai supranti ir kalbi lietuviškai.

APIE KOMPANIJĄ

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas! Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. nformacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Laiškininkas (-ė), AB Lietuvos paštas

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37064059889
SKELBIMAS NEAKTYVUS