Analitikas (-ė) pašto operacijų valdymo skyriuje
  • 1.100 - 1.500 EUR prieš mokesčius
  • - Pašto operacijų padalinio veiklos duomenų analizė: ataskaitų rengimas, duomenų analizės atlikimas įvairiais pjūviais, neatitikimo taškų nustatymas ir priežasčių nagrinėjimas, pasiūlymų teikimas kontrolės procesui gerinti; - Reikalingų statistikos duomenų rinkimas, ataskaitų tiesioginiam vadovui teikimas; - Informatyvios dokumentacijos rengimas, ataskaitų rengimas tiesioginiam vadovui; - Praktinės pagalbos teikimas ir pašto operacijų padalinio darbuotojų konsultavimas; - Pasiūlymų teikimas pašto operacijų proceso gerinimui.
  • - Įdomus, dinamiškas, pilnas iššūkių darbas; - Galimybė įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje; - Galimybė tobulinti savo žinias bei siekti karjeros.
  • I-IV nuo 7:30 val. iki 16.15 val; V nuo 7:30 iki 15 val.
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas; - Darbo patirtis duomenų atrankose, analizės ir sisteminimo srityje; - Labai geri darbo MS Office, Exel, MS Power Point programomis įgūdžiai; - Anglų kalbos mokėjimas (privalumas); - Pasižymėjimas iniciatyvumu, pareigingumu, savarankiškumu, stipriu atsakomybės jausmu bei orientacija į rezultatą.

APIE KOMPANIJĄ

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugų teikimo bendrovė šalyje. Puoselėdami gilias tradicijas ir teikdami kokybiškas paslaugas esame užsitarnavę gyventojų ir verslo partnerių pasitikėjimą. Šiandien Lietuvos paštas savo klientams gali pasiūlyti ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo bei įvairias elektronines paslaugas. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja, todėl kviečiame prisijungti ir papildyti mūsų veržlią ir patikimą komandą! Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
AB Lietuvos paštas
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI DAUGIAU SKELBIMŲ