Vidaus auditorius

  • Nuo 2.600 EUR prieš mokesčius Galutinis finansinis atlyginimo dydis priklausys nuo atranką laimėjusio kandidato gebėjimų bei kompetencijos
  • Metinio vidaus audito plano įgyvendinimas; Vidaus audito užduočių vykdymas bendrovėje; Vidaus kontrolės sistemos funkcionavimo ir rizikos valdymo efektyvumo vertinimas; LR teisės aktų, bendrovėje galiojančių tvarkų ir procedūrų laikymosi tikrinimas ir vertinimas; Vidaus audito ataskaitų rengimas ir ataskaitose pateiktų rekomendacijų įgyvendinimo pažangos stebėjimas.
  • Galimybę prisijungti prie strateginės svarbos bendrovės ir kartu su profesionalų komanda kurti vertę valstybei; Sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas; Dinamišką darbą, tobulėjimo galimybes bei iššūkių kupiną kasdienybę.
  • I-IV 7:30 - 16:30, V 7:30 - 15:30 -
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomikos, finansų); Puikūs analitinio mąstymo, gebėjimo sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją, teikti pagrįstas išvadas ir rekomendacijas, valdyti didelius informacijos srautus įgūdžiai; Atsakingumas, organizuotumas, atidumas, iniciatyvumas, komunikabilumas; Puiki lietuvių kalba, anglų ir rusų kalbos ne žemesniu nei B2 lygiu; Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programos).

APIE KOMPANIJĄ

AB „Klaipėdos nafta” (KN) – naftos produktų ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų Klaipėdoje ir Subačiuje operatorius. Bendrovė įkurta Lietuvoje, vykdo veiklą nuo 1959 m., turi apie 400 darbuotojų. Pagrindinis KN veiklos tikslas yra vertės kūrimas. Panaudodama įgytą unikalią kompetenciją, bendrovė vysto SGD terminalų projektus įvairiose pasaulio šalyse. KN yra strateginės svarbos valstybės valdoma bendrovė, kurios akcijomis prekiaujama Nasdaq vertybinių popierių biržoje.

Vidaus auditorius , AB "Klaipėdos nafta"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37069540787
SKELBIMAS NEAKTYVUS