Dujų apskaitos vadovas

  • Nuo 2.500 EUR prieš mokesčius Galutinis finansinis atlyginimo dydis priklausys nuo atranką laimėjusio kandidato gebėjimų bei kompetencijos
  • Vietinių ir užsienio terminalų dujų apskaitos politikos, procedūrų ir procesų kūrimas, ruošimas bei vertinimas; MS Dynamics NAV apskaitos sistemos tobulinimo darbų derinimas ir priežiūra; MS Excel įrankių kūrimas ir tobulinimas; Komercinių sprendimų suderinimas su apskaitos politika ir platforma bei muitinės reikalavimais; Techninių sprendimų ir matavimų įrangos vertinimas ir suderinimas su apskaitos politika.
  • Galimybę prisijungti prie strateginės svarbos bendrovės ir kartu su profesionalų komanda kurti vertę valstybei; Sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas; Dinamišką darbą, tobulėjimo galimybes bei iššūkių kupiną kasdienybę.
  • I-IV 7:30 - 16:30, V 7:30 - 15:30 -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Aukštasis išsilavinimas tiksliųjų ar socialinių mokslų srityje; Analitinio darbo patirtis sprendžiant matematinius ir loginius uždavinius; Apskaitos dokumentavimo tvarkos ir dokumentų rengimo taisyklių išmanymas; Anglų kalba žodžiu ir raštu – ne žemesniu nei B2 lygiu; Patirtis kuriant MS Excel įrankius; Puikūs darbo Microsoft Office programomis įgūdžiai; Patirtis koordinuojant darbą tarp skirtingų skyrių ir įmonių; Analitinis, sisteminis mąstymas ir atidumas detalėms, kruopštumas; Bendradarbiavimas ir geri komunikaciniai įgūdžiai.

APIE KOMPANIJĄ

AB “Klaipėdos nafta” (KN) – naftos produktų ir suskystintųjų gamtinių dujų terminalų operatorius. Pastaraisiais metais KN veikla gerokai išaugo ir transformavosi – bendrovė aktyviai siekia įsitvirtinti tarptautinėse rinkose, daugiau dėmesio skiria tarptautinei SGD veiklai. KN numato ambicingą plėtrą globalioje rinkoje, ketina vystyti kitus suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalus įvairiuose žemynuose, tapti išvystytų terminalų dalininke bei teikti operavimo ir priežiūros paslaugas.

Dujų apskaitos vadovas, AB "Klaipėdos nafta"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37069540787
SKELBIMAS NEAKTYVUS