Šaltkalvis - remontininkas (Grigiškės)

  • Nuo 850 EUR į rankas
  • Įrenginių remontas ir techninė priežiūra; Profilaktinė įrenginių priežiūra; Darbas komandoje, tinkamiausių remonto sprendimų paieška ir įgyvendinimas; Mokėti skaityti detalių bei mechanizmų brėžinius bei schemas; Darbas savo srities profesionalų komandoje; 8 valandų darbo grafikas.
  • Sąžiningą naktinio darbo, viršvalandžių, šventinių dienų apmokėjimą; Papildomų naudų paketą (draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7, pasirinktinai sveikatos draudimą arba kelionės išlaidų dalinį kompensavimą); Galimybę kelti savo kvalifikaciją.
  • 8 valandų darbo grafikas. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Turite išsilavinimą mechanikos inžinerijos srityje; Turite panašios darbo patirties; Turite patirties dirbant Solidworks ir AutoCAD programomis (privalumas); Domitės techninėmis naujovėmis; Norite tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją; Pasižymite atsakingumu, veržlumu, komandiškumu ir profesionalumu.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Grigeo“ – vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupė apjungia šias bendroves: AB „Grigeo“, UAB „Grigeo Packaging", AB „Grigeo Klaipėda“, UAB „Grigeo Baltwood“, UAB „Grigeo Recycling“ ir PAT „Mena Pak“. Mūsų tikslas – optimaliai panaudojant gamtos resursus, paversti juos vartotojui naudingu daiktu, tai yra iš kiekvieno medžio, medienos ruošinio sukurti maksimaliai vertingus produktus, reikalingus ir naudojamus įvairiose pramonės šakose ar vartotojų segmentuose. MŪSŲ VERTYBĖS, kuriomis grindžiame savo veiklą kasdien. ATSAKINGUMAS 360° - nes mūsų darbe nėra nereikšmingų dalykų ir smulkmenų. VERŽLUMAS – nes net ir būdami lyderiais nenorime stovėti vietoje. PROFESIONALUMAS - nes norime išmanyti savo darbą taip, kad konkurentams nebūtų šansų. KOMANDIŠKUMAS – nes vienas profesionalas visada yra silpnesnis už profesionalų komandą. Daugiau apie įmonę www.grigeo.lt/lt/karjera/susipazinkime AB “Grigeo” įmonių grupės bendrovės tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu www.grigeo.lt/lt/verslo-tvarumas/grigeo-privatumo-politika” Telefonai pasiteirauti: Grigiškėse +370 618 02434; Klaipėdoje +370 46 395 610. Daugiau apie įmonę: www.grigeo.lt/lt/karjera/susipazinkime.

Šaltkalvis - remontininkas (Grigiškės), AB "Grigeo"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+3701802434
SKELBIMAS NEAKTYVUS