Pjovimo, rūšiavimo linijos operatorius (-ius) (Grigiškės)

  • Nuo 700 EUR į rankas
  • Nustato pjaunamos plokštės formatą; Užtikrina pjaunamos produkcijos kokybę; Pakuoja pagamintą produkciją ant padėklų; Sandėliuoja produkciją krautuvo pagalba; Pamaininis, slenkantis darbo grafikas po 12 val.
  • Sąžiningą naktinio darbo, viršvalandžių, šventinių dienų apmokėjimą; Papildomų naudų paketą (draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7, pasirinktinai sveikatos draudimą arba kelionės išlaidų kompensavimą); Galimybę kelti savo kvalifikaciją.
  • Pamaininis, slenkantis darbo grafikas po 12 val. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Moka dirbti kompiuteriu (pagrindai) Pasižymi atsakingumu, veržlumu, komandiškumu ir profesionalumu; Turi B kategorija; Turi patirties gamybinėje įmonėje (privalumas); Turi patirties dirbant su krautuvu (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

AB „Grigeo“ – vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupė apjungia šias bendroves: AB „Grigeo“, UAB „Grigeo Packaging", AB „Grigeo Klaipėda“, UAB „Grigeo Baltwood“, UAB „Grigeo Recycling“ ir PAT „Mena Pak“. Mūsų tikslas – optimaliai panaudojant gamtos resursus, paversti juos vartotojui naudingu daiktu, tai yra iš kiekvieno medžio, medienos ruošinio sukurti maksimaliai vertingus produktus, reikalingus ir naudojamus įvairiose pramonės šakose ar vartotojų segmentuose. MŪSŲ VERTYBĖS, kuriomis grindžiame savo veiklą kasdien. ATSAKINGUMAS 360° - nes mūsų darbe nėra nereikšmingų dalykų ir smulkmenų. VERŽLUMAS – nes net ir būdami lyderiais nenorime stovėti vietoje. PROFESIONALUMAS - nes norime išmanyti savo darbą taip, kad konkurentams nebūtų šansų. KOMANDIŠKUMAS – nes vienas profesionalas visada yra silpnesnis už profesionalų komandą. Daugiau apie įmonę www.grigeo.lt/lt/karjera/susipazinkime AB “Grigeo” įmonių grupės bendrovės tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu www.grigeo.lt/lt/verslo-tvarumas/grigeo-privatumo-politika” Telefonai pasiteirauti: Grigiškėse +370 618 02434; Klaipėdoje +370 46 395 610. Daugiau apie įmonę: www.grigeo.lt/lt/karjera/susipazinkime.

Pjovimo, rūšiavimo linijos operatorius (-ius) (Grigiškės), AB "Grigeo"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+3701802434
SKELBIMAS NEAKTYVUS