Gamybos linijos operatorius (automatinė įranga) (Grigiškės)
  • Nuo 850 EUR į rankas
  • Darbo pobūdis: - Gamybinių įrengimų valdymas: parametrų nustatymas ir reguliavimas; - Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas ir proceso priežiūra; - Dalyvavimas įrengimų profilaktinėje priežiūroje.
  • Mes siūlome: - Sąžiningą naktinio darbo, viršvalandžių, šventinių dienų apmokėjimą; - Profesionalius apmokymus; - Papildomų naudų paketą: - Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7; - Sveikatos draudimą arba kelionės išlaidų kompensavimą; - Į tobulėjimą bei saugią darbo aplinką orietuotą darbo kultūrą; - Galimybę kelti savo kvalifikaciją.
  • Pamaininis darbo grafikas po 8 arba 12 valandų;
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

- Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius; - Pasižymi atsakingumu, veržlumu, komandiškumu ir profesionalumu; - Turi techninį ar panašios krypties išsilavinimą; - Turi patirties gamybinėje įmonėje; - Išmano įrengimo mechanizmus ir jų veikimo principus.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Grigeo“ – vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupė apjungia šias bendroves: AB „Grigeo“, UAB „Grigeo Packaging", AB „Grigeo Klaipėda“, UAB „Grigeo Baltwood“, UAB „Grigeo Recycling“ ir PAT „Mena Pak“. Mūsų tikslas – optimaliai panaudojant gamtos resursus, paversti juos vartotojui naudingu daiktu, tai yra iš kiekvieno medžio, medienos ruošinio sukurti maksimaliai vertingus produktus, reikalingus ir naudojamus įvairiose pramonės šakose ar vartotojų segmentuose. MŪSŲ VERTYBĖS, kuriomis grindžiame savo veiklą kasdien. ATSAKINGUMAS 360° - nes mūsų darbe nėra nereikšmingų dalykų ir smulkmenų. VERŽLUMAS – nes net ir būdami lyderiais nenorime stovėti vietoje. PROFESIONALUMAS - nes norime išmanyti savo darbą taip, kad konkurentams nebūtų šansų. KOMANDIŠKUMAS – nes vienas profesionalas visada yra silpnesnis už profesionalų komandą. Daugiau apie įmonę www.grigeo.lt/lt/karjera/susipazinkime AB “Grigeo” įmonių grupės bendrovės tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu www.grigeo.lt/lt/verslo-tvarumas/grigeo-privatumo-politika” Telefonai pasiteirauti: Grigiškėse +370 618 02434; Klaipėdoje +370 46 395 610. Daugiau apie įmonę: www.grigeo.lt/lt/karjera/susipazinkime .

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
AB "Grigeo"
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+3701802434
KANDIDATUOTI DAUGIAU SKELBIMŲ