Grįžti atgal

Budintis elektromechanikas (Grigiškės)

  • Nuo 850 EUR į rankas
  • Galios ir apšvietimo įrenginių montažas, priežiūra, gedimų diagnozavimas, remontas; Žemos ir vidutinės įtampos skirstomųjų įrenginių priežiūra, remontas; Elektros pavarų derinimas, remontas; Pneumatinių sistemų priežiūra, remontas; Smulkių šaltkalvio darbų atlikimas; Darbas pamainose po 12 valandų.
  • Sąžiningą naktinio darbo, viršvalandžių, šventinių dienų apmokėjimą; Papildomų naudų paketą (draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7, sporto klubo dalinį kompensavimą, sveikatos draudimą arba kelionės išlaidų dalinį kompensavimą); Galimybę kelti savo kvalifikaciją.
  • Darbas pamainose po 12 valandų. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Turite darbo patirties elektrikos ir elektromechanikos srityje; Gebate skaityti schemas; Turite techninį/inžinerinį išsilavinimą; Turite patirties gamybinėje įmonėje; Energetikos darbuotojo pažymėjimas VK 1 kV arba VK 10 kV. Pasižymite atsakingumu, veržlumu, komandiškumu ir profesionalumu.

APIE KOMPANIJĄ

AB „Grigeo“ – vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupė apjungia šias bendroves: AB „Grigeo“, UAB „Grigeo Packaging", AB „Grigeo Klaipėda“, UAB „Grigeo Baltwood“, UAB „Grigeo Recycling“ ir PAT „Mena Pak“. Mūsų tikslas – optimaliai panaudojant gamtos resursus, paversti juos vartotojui naudingu daiktu, tai yra iš kiekvieno medžio, medienos ruošinio sukurti maksimaliai vertingus produktus, reikalingus ir naudojamus įvairiose pramonės šakose ar vartotojų segmentuose. MŪSŲ VERTYBĖS, kuriomis grindžiame savo veiklą kasdien. ATSAKINGUMAS 360° - nes mūsų darbe nėra nereikšmingų dalykų ir smulkmenų. VERŽLUMAS – nes net ir būdami lyderiais nenorime stovėti vietoje. PROFESIONALUMAS - nes norime išmanyti savo darbą taip, kad konkurentams nebūtų šansų. KOMANDIŠKUMAS – nes vienas profesionalas visada yra silpnesnis už profesionalų komandą. Daugiau apie įmonę www.grigeo.lt/lt/karjera/susipazinkime AB “Grigeo” įmonių grupės bendrovės tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu www.grigeo.lt/lt/verslo-tvarumas/grigeo-privatumo-politika” Telefonai pasiteirauti: Grigiškėse +370 618 02434; Klaipėdoje +370 46 395 610. Daugiau apie įmonę: www.grigeo.lt/lt/karjera/susipazinkime . AB “Grigeo” įmonių grupės bendrovės tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu www.grigeo.lt/lt/verslo-tvarumas/grigeo-privatumo-politika”.

Budintis elektromechanikas (Grigiškės), AB "Grigeo"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+3701802434
SKELBIMAS NEAKTYVUS