Darbininkas Vokietijoje

  • 2.200 - 4.000 EUR į rankas . Priklauso nuo noro dirbti.
  • Požeminių komunikacijų įrengimas, atstatymas: aplinkos sutvarkymas po tranšėjų kasimo, šaligatvių atstatymas ir kiti darbai. Darbas Vokietijoje, komandiruočių principu. Laukiame darbuotojų iš visos Lietuvos. DARBO SUTARTĮ PASIRAŠYTI GALIME VILNIUJE IR ŠIAULIUOSE.
  • Laiku mokamą  atlyginimą Nuvežimą ir parvežimą įmonės transportu Apgyvendinimą komandiruotės metu Visas socialines garantijas
  • Darbas Vokietijoje: tris savaites dirbame, vieną savaitę namuose ilsimės. - Pilnas etatas
  • Vilnius Motorų g. 4

REIKALAVIMAI

- Noras dirbti; - Punktualumas, atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas. Privalumai: - Darbo patirtis prie gerbūvio ar kasimo darbų; - Traktorininko pažymėjimas; - Mokėjimas dirbti su mini ekskavatoriumi ir turintiems vairuotojo BE ar CE kategorijas. Jei neturite patirties, bet yra noras dirbti ir mokytis, nesikuklinkite, Jūsų CV taip pat laukiame. 

APIE KOMPANIJĄ

Pagrindinė AB "Elektros tinklų statyba" veikla - statybos ir montavimo darbai. Rangovo teisėmis statomi ir montuojami energetikos objektai, vykdoma jų rekonstrukcija ir remontas įmonėms bei gyventojams. Bendrovės buveinė įsikūrusi Vilniuje, bet turime skyrių ir Šiauliuose.

Darbininkas Vokietijoje, AB "Elektros tinklų statyba"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI