Spec. valymo darbų darbuotojas

  • 2.455 EUR prieš mokesčius
  • Darbo pobūdis: - Įvairių patalpų generalinis, po remonto valymas; - Stiklinių pertvarų, langų ir fasadų valymas; - Kiliminių dangų plovimas – valymas; - Baldų gobelenų plovimas – valymas; - Grindų paviršių vaškavimas ir impregnavimas.
  • Visos socialinės garantijos Laiku ir sąžiningai mokamas darbo užmokestis Visas darbui reikalingas priemones bei darbo aprangą Į objektus pristatome įmonės automobiliu
  • Pilna darbo diena. 5 darbo dienos!!! - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas; - B kategorijos vairuotojo pažymėjimas-privalomas! - Darbo patirtis patalpų valymo srityje. - Žalingų įpročių neturėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB “ŠVAROS GARANTAS“ įsikūrė 2007 metais, esame jauni, energingi ir pasiruošę būti Jūsų partneriais. Šiuo metu įmonės veikla apima visas patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas. Paslaugas teikiame įmonėms, ofisams, viešbučiams, mokykloms, sporto klubams, prekybos centrams, bankams, restoranams, servisams. UAB „ŠVAROS GARANTAS“ aptarnauja ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje. Mes dirbame Jums, todėl esame pasiruošę būti operatyvūs, lankstūs ir efektyvūs randant geriausią sprendimą visiškai atitinkantį Jūsų lūkesčius ir poreikius. Didžiausias dėmesys yra skiriamas atliekamų darbų kokybei, todėl siekiant užtikrinti gerus mūsų darbų rezultatus, savo veikloje mes naudojame pažangiausias technologijas, naujausias medžiagas ir profesionalias darbo priemones. Kartu su Jumis mūsų įmonės specialistai sukurs švarią, sveiką ir malonią aplinką.

Spec. valymo darbų darbuotojas, Švaros Garantas, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37066226464
SKELBIMAS NEAKTYVUS